Ο ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ πραγματοποιεί τώρα διαμαρτυρία έξω από τα σούπερ μάρκετ της Μεσσήνης για τα αγροτιΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣκά προιόντα (αρνιά, κατσίκια , πατάτα κ.α.)
https://www.facebook.com/eidisoules/videos/218909652708950/
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα