Στην οδός Καπεταν Κρόμπα 70 στη Μεσσήνη στις 11:00πμ η γυναίκα είχε ανέβει στην ταράτσα για να κάνει κάποιες δουλειές κάτω από άγνωστους λόγους, είχε πτώση και έπεσε σε παρακείμενη κεραμοσκεπή.
Άμεσα ειδοποιήθηκε η πυροσβεστική υπηρεσία που επιχείρησε με δύο οχήματα και πέντε άντρες πήγε να κατεβάσει τη γυναίκα του κεραμοσκεπή και να τη μεταφέρει σε ασφαλές μέρος
Η γυναίκα διακομίστηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ γενικό νοσοκομείο Καλαμάτας
![](https://eidisoules.gr/wp-content/uploads/2022/12/199-960x540.jpg)
προηγούμενη ανάρτηση