Κατα την Χθεσινη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του δήμου Οιχαλίας στην αίθουσα Μαρία Κάλλας στο Μελιγαλά ο Αντιδήμαρχος καθαριότητας του δήμου Οιχαλίας, με επιστολή βόμβα ο Ιωάννης Αντωνόπουλος γνωστοποιεί την παραίτησή του από τη θέση του Αντιδήμαρχου του δήμου Οιχαλίας αλλά και θέτει ευατόν εκτός παράταξης
Όταν από το δημοτικό συμβούλιο ζητήθηκε για ποιους λόγους παραιτήθηκε ο κ. Αντωνόπουλος αναφέρθηκε σε οικογενειακούς λόγους.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ που κάναμε προκύπτουν άλλοι λόγοι….
![](https://eidisoules.gr/wp-content/uploads/2023/04/Δ-Σ-ΟΙΧΑΛΙΑΣ-960x540.jpg)
προηγούμενη ανάρτηση
επόμενη ανάρτηση