Στέφτηκε με απόλυτη επιτυχία είχε πολύ κόσμο, την διοργάνωση του είχαν τοπικοί φορείς της περιοχής
Με πολύ κέφι με καλή διάθεση για να διασκεδάσει πηγε ο κόσμος στο πανηγύρι, η γουρνοπούλα, τα σουβλάκια και μπύρες έρεαν άφθονα.
Με τους Γιάννης Κατσίγιαννης, Τζένη Κατσίγιαννη, Ευτέρπη Λημναίου, Δημήτρης Μπέκας, Άρης Μουγκοπέτρος και Δημήτρης Κρητικός να τρελαίνουν τον κόσμο που από το πολύ το κέφι δεν σταματούσαν το χορό και η διασκέδαση χτύπησε «κόκκινο» και κράτησε μέχρι το πρωί.
Στο πανηγύρι παραβρέθηκαν η δήμαρχος της Οιχαλίας Παναγιώτα Γεωργακοπούλου, αντιδήμαρχοι, δημοτικοί σύμβουλοι του δήμου Οιχαλίας .
Τη βραδιά την έκλεψε ο υποψήφιος δήμαρχος Οιχαλίας Γιάννης Αδαμόπουλος μαζί με την παρέα του πάνω από 300 άτομα αλλά και τη θερμή υποδοχή που του επιφύλαξε ο κόσμος