Συγκέντρωση διαμαρυρια φοιτητών Καλαματας πραγματοποίησαν νωρίς το μεσημέρι φοιτητές των πανεπιστημιακών σχολών Διοίκησης Γεωπονίας και Τροφίμων και Επιστημών για κατοχύρωση των επαγγελματικών τους δικαιωμάτων
![](https://eidisoules.gr/wp-content/uploads/2023/03/IMG-826fa001ef0d9046806d70e49520c321-V-960x718.jpg)
επόμενη ανάρτηση
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα