LiveΑθλητισμόςΜεσσηνίας

LIVE: ΗΜΙΧΡΟΝΟ Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ 1- ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 0

LIVE Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ 1- ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 0

Δείτε ζωντανά τον αγώνα Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ η αναμέτρηση, που εντάσσεται στο πλαίσιο για το πρωτάθλημα της Α Κατηγόριας που διοργανώνει η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μεσσηνίας

Ο αγώνας διεξάγεται του ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ το Σαββάτο με διαιτησία ΜΠΑΡΔΗΣ Γ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε

Ζωντανή μετάδοση του αγώνα είναι μία προσφορά των καταστημάτων : NOVA του Πέτρου Φαρμάκη στη Μεσσήνη, COFFEE MARKET στη Φοινικούντα του Γιώργου Πετρόπουλου και το Τσιπουραδικο του Τσέλιου στην Μεσσήνη, “Οινοσοφιες” και KOKKOUS CAFE

Ημίχρονο στάδιο του Μεσσηνιακού το σκορ του ημιχρόνου 1-0 είναι προηγείται ο ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ 1- το γκολ που έβαλε ο Καρύδης