Ο τομέας οικογενειακής πολιτικής και ισότητας των φύλων της Δ.Ε.Ε. Π Μεσσηνίας, με αφορμή τη γιορτή της γυναίκας, σας προσκαλεί σε μια μουσική βραδιά στο AnaIs Music Hall, την Παρασκευή 8 Μαρτίου και ώρα 8 μ.μ,
![](https://eidisoules.gr/wp-content/uploads/2024/03/afi-960x537.jpg)
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα