Μεσσηνίας

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ “ΔΥΝΑΜΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

Ανακοινώνουμε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Δύναμη Δημιουργίας» με επικεφαλής τον Δήμαρχο Μεσσήνης και εκ νέου υποψήφιο Γιώργο Αθανασόπουλο.

Τα ονόματα των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων και των υποψηφίων Συμβούλων και Προέδρων Δημοτικών Κοινοτήτων, είναι τα παρακάτω:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Δ.Ε. ΙΘΩΜΗΣ)

ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Δ.Ε. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ)

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Ε. ΑΙΠΕΙΑΣ)

ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (Δ.Ε. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ)

ΒΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δ.Ε. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ)

ΓΕΩΡΓΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΓΙΑΝΝΕΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (Δ.Ε. ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ)

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ – ΜΠΟΥΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Δ.Ε. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Ε. ΒΟΥΦΡΑΔΩΝ)

ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Δ.Ε. ΑΙΠΕΙΑΣ)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΦΕΝΕΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε.

ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ)

ΚΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ) του ΑΝΔΡΕΑ (Δ.Ε. ΙΘΩΜΗΣ)

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΚΑΛΟΦΩΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Ε. ΙΘΩΜΗΣ)

ΚΑΡΑΚΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Ε. ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ)

ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δ.Ε. ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ)

ΚΟΚΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Δ.Ε. ΒΟΥΦΡΑΔΩΝ)

ΚΟΡΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δ.Ε. ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Δ.Ε. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Δ.Ε. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ)

ΜΑΚΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Ε. ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ)

ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΕΥΓΕΝΙΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ (Δ.Ε. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ)

ΜΟΥΡΙΚΗ – ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (Δ.Ε. ΙΘΩΜΗΣ)

ΜΠΕΛΕΧΡΗ – ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Ε. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ)

ΜΠΕΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΜΠΙΤΖΑ – ΚΑΛΥΒΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Δ.Ε. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ)

ΜΠΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (Δ.Ε. ΑΙΠΕΙΑΣ)

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΩ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Δ.Ε. ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Ε. ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ)

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (Δ.Ε. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ)

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Ε. ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ)

ΡΑΜΜΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Δ.Ε. ΙΘΩΜΗΣ)

ΡΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΑΛΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΡΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΣΚΑΛΤΣΑ – ΠΕΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε. ΒΟΥΦΡΑΔΩΝ)

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Ε. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ)

ΣΤΡΑΒΟΛΑΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Δ.Ε. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ)

ΤΕΝΤΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Ε. ΑΙΠΕΙΑΣ)

ΤΡΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΤΣΕΛΙΟΥ – ΜΟΥΡΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Ε ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ)

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΗΣ)

ΦΥΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Ε. ΑΙΠΕΙΑΣ)

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Δ.Ε. ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ)

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Δ.Ε. ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ και ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΠΕΙΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Λογγάς

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΟΥΖΑΛΑ ΣΠΑΡΤΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Νέας Κορώνης

ΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ

ΒΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

ΚΟΛΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Χράνων

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΜΠΙΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΠΟΥΣΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΦΥΚΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Αδριανής

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΨΥΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Μηλίτσης

ΒΛΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Αμφιθέας

ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Ανδρούσης

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Εύας

ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΥΛΕΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΤΣΑΚΗ – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ

ΜΠΑΡΟΥΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Αγριλιάς

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Ελληνοεκκλησιάς

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Καλαμαράς

ΖΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Καλογερόρραχης

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Μαγγανιακού

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Πολυλόφου

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Αριστομένους

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ

ΑΤΖΑΜΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΚΑΡΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΠΟΥΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Μάνεση

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

ΣΤΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΣΙΧΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Στέρνας

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΚΟΥΡΑ – ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Στρεφίου

ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Βουταίνης

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Πλατανόβρυσης

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Διοδίων

ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Κεφαλοβρύσου

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Κουτίφαρη

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Πελεκανάδας

ΔΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Πουλιτσίου

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΥΦΡΑΔΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Χατζή

ΒΑΜΒΑΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Βλάση

ΛΕΝΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΕΝΤΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Κουρτακίου

ΚΑΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΠΑΓΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Μηλιωτίου

ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ-ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Πετριτσίου

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΟΥΖΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΛΕΩΝΙΔΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Χαραυγής

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΘΕΡΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΘΩΜΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Αριστοδημείου

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Βαλύρας

ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΥΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΑΤΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Αρσινόης

ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Αρχαίας Μεσσήνης

ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Ζερμπισίων

ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΜΠΟΛΕΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Κεφαλινού

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΕΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη

ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Λαμπαίνης

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Ρευματιάς

ΝΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Αβραμιού

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΥΡΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΜΠΑΡΑΙ ΝΤΑΝΙΕΛΑ του ΡΕΣΑΤ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Αναλήψεως

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ

ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ

ΜΠΑΡΜΠΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Βελίκας

ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΣΣΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΣΤΑΘΑΚΗ ΘΕΚΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Καρτερολίου

ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΟΤΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Λυκοτράφου

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Μαυρομματίου Παμίσου

ΒΟΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ

ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Μεσσήνης

ΒΑΡΑΝΑΚΗ – ΚΟΤΤΑΡΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΔΗΜΑΚΗ-ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΑΙΣΑΡΗ ΚΟΡΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΣΤΡΙΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΤΑΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Λευκοχώρας

ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Μαδένης

ΔΑΒΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Νεοχωρίου Αριστομένους

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Πιλαλίστρας

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Πιπερίτσης

ΑΛΕΥΡΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΚΑΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Σπιταλίου

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Υποψήφιος Σύμβουλος της Δημοτικής Κοινότητας Τριόδου

ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Αχλαδοχωρίου

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΚΡΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Δάρα

ΒΕΛΜΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΡΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Νερομύλου

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΖΑΝΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Πεταλιδίου

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΓΙΩΤΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΚΑΤΡΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ –ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

ΜΗΛΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΦΥΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΟΤΖΑ ΑΡΒΙ του ΥΛΛΙ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Δροσιάς

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Καλοχωρίου

ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Καρποφόρων

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Καστανίων

ΚΑΠΡΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Κόκκινου

ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Λυκίσσης

ΠΑΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Μαθίας

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι της Δημοτικής Κοινότητας Πανιπερίου

ΚΑΤΣΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Τρικόρφου

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΟΥΙΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΦΙΛΗ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Δραΐνας

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Κλήματος

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Κορομηλέας

ΤΣΕΡΠΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιος Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Παλαιοκάστρου

ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Σχετικές αναρτήσεις

LIVE: ΤΟ πανηγύρι του Αστέρα Βαλύρας

admin2020

Με συνδιοργανώτρια την Περιφέρεια Πελοποννήσου διεξήχθη το 2ο Πανελλήνιο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ιστιοπλοΐας για άτομα με κινητικά προβλήματα

admin2020

Ανοιχτή εκδήλωση με θέμα: «Η συμβολή του Επιχειρησιακού Προγράμματος Περιφέρειας Πελοποννήσου 2014-2020 στην Ανάπτυξη της Πελοποννήσου»

admin2020

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα

Πολιτική Απορρήτου & Cookies